Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cene po komadu.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1.227,08 RSD – 6.662,28 RSDRaspon cena: od 1.227,08 RSD do 6.662,28 RSD
Cena za registrovane korisnike: 1.190,27 RSD – 6.462,41 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-50) 3x (10-35) 7x (2,5-16) 1x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 160 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 11x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Priključni blok od kalajisanog mesinga - pogodno i za Cu i za Al provodnike.
Kućište od izolacionog materijala sa transparentnim poklopcem.
Stepen mehaničke zaštite IP20
Halogen Free.
Montaža na DIN šinu ili na montažnu ploču.
Nazivni napon 1000V AC/DC (IEC).
Poprečni preseci dati u tabeli se odnose na provodnik bez hilzne.
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
| Priključne tačke | 8, 12, Sabirnica, 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (6-16) 2x (2.5-16) 4x (2.5-6), 1x (10-35) 1x (6-16) 6x (2,5 -16), 1x (10-70) 1x (6-16) 6x (2,5 -16), 1x (35-120 ) 2x (6-35) 5x (2,5-16) 4x (2,5-10), 25x9mm 2x (6-35) 5x (2,5-16) 4x (2,5-10) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 400 A, 500 A, 80 A, 125 A, 160 A, 250 A |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog