Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 11 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 12×8 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 9×19 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 13-6-20 |
| Dužina | 215mm |
| Broj izvoda | 20 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog