Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 8 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,4mm |
| Dužina | 15,2mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 16,2mm |
| Dužina | 22mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,4mm |
| Dužina | 15,2mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 16,2mm |
| Dužina | 22mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 19mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 28mm |
| Dužina | 28mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 19mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 28mm |
| Dužina | 28mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog