Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cene po komadu.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
2.342,14 RSD – 4.266,91 RSDRaspon cena: od 2.342,14 RSD do 4.266,91 RSD
Cena za registrovane korisnike: 2.271,88 RSD – 4.138,90 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
8.164,98 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-50) 3x (10-35) 7x (2,5-16) 1x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 160 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
3.810,30 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 11x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Distributivni blokovi za direktnu montažu na bakarne sabirnice.
Cene su jedinične (za 1 kom), iskazane u RSD bez obračunatog PDV-a.
Na iskazane osnovne cene odobravamo rabat.
Paritet - magacin prodavca, Paraćin.
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC RIP 8, BOC KIT 8-5, BOC KIT 8-10 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5/10mm, 5mm, 10mm |
| Pakovanje | 12 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog