Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cene po komadu.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
8,04 RSD – 27,18 RSDRaspon cena: od 8,04 RSD do 27,18 RSD
Cena za registrovane korisnike: 7,80 RSD – 26,37 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1343 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 19mm |
| L1 [mm] | 32mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1337 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 15mm |
| L1 [mm] | 29,3mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Materijal stopice: Kalajisani bakar
Radna temperatura: -50°C do +150°C
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1113, 1231, 1119, 1237, 1125, 1243, 1131, 1313, 1137, 1319, 1143, 1325, 1201, 1331, 1207, 1337, 1213, 1343, 1101, 1219, 1107, 1225 |
| Presek [mm2] | 6, 1,5, 2,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm |
| W1 [mm] | 10mm, 14mm, 10,5mm, 13mm, 15mm, 11mm, 19mm, 9mm, 8mm, 8,5mm, 7,4mm |
| L1 [mm] | 23mm, 15,4mm, 29,3mm, 17,4mm, 32mm, 18,5mm, 25mm, 15,7mm, 20,3mm, 24,4mm, 26,8mm, 18,7mm, 20mm, 17,2mm |
| Pakovanje | 100 komada, 200 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog