Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Iskra prenosna utičnica 3-struka bez prekidača je pouzdan izbor za svakodnevnu upotrebu u domaćinstvima, kancelarijama, radionicama i na gradilištima. Sa tri priključka i različitim dužinama kabla (1.5 m, 3 m i 5 m)
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
583,00 RSD – 1.155,00 RSDRaspon cena: od 583,00 RSD do 1.155,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 565,51 RSD – 1.120,35 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
9.898,90 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
5.984,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Iskra prenosna utičnica 3-struka bez prekidača je pouzdan izbor za svakodnevnu upotrebu u domaćinstvima, kancelarijama, radionicama i na gradilištima. Sa tri priključka i različitim dužinama kabla (1.5 m, 3 m i 5 m), omogućava jednostavno i sigurno napajanje više uređaja istovremeno. Kabl je izrađen od kvalitetnog materijala koji garantuje izdržljivost, dok robusno kućište osigurava bezbednost u radu. Bez prekidača – jednostavno priključi i koristi.
Idealno za: kuću, radionicu, kancelariju
Broj priključaka: 3
Verzije: 1.5 m / 3 m / 5 m
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,0mm2, Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 1,5m, 3m, 5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W, 2500W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog