Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prenosna utičnica 9-struka sa prekidačem iz ISKRA linije predstavlja idealno rešenje za korisnike kojima je potreban veći broj priključaka na jednom mestu. Sa čak 9 utičnica i integrisanim prekidačem, omogućava lako upravljanje potrošačima, bez potrebe za čestim uključivanjem/isključivanjem kablova
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1.155,00 RSD – 1.518,00 RSDRaspon cena: od 1.155,00 RSD do 1.518,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 1.120,35 RSD – 1.472,46 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Prenosna utičnica 9-struka sa prekidačem iz ISKRA linije predstavlja idealno rešenje za korisnike kojima je potreban veći broj priključaka na jednom mestu. Sa čak 9 utičnica i integrisanim prekidačem, omogućava lako upravljanje potrošačima, bez potrebe za čestim uključivanjem/isključivanjem kablova. Dostupna u varijantama sa 3 m i 5 m kablom, ova utičnica je posebno pogodna za kancelarije sa mnogo opreme, IT radne stanice, tehničke sobe i kućne radionice. Pruža pouzdanost, sigurnost i dug vek trajanja u svakodnevnoj upotrebi.
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 3m, 5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog