Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Prikaz 1–12 od 13 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GRO Model: Kompaktni, akumulatorski rotacioni (mini‐bruš) alat za precizne radove poput graviranja, sečenja i brušenja raznih materijala.
GHO Modeli: Akumulatorske rende za brzo i precizno skidanje drveta, sa podesivom dubinom, falc funkcijom i brzim SDS-Quick sistemom promene noža.
GKF Modeli: Akumulatorske glodalice ivica za precizno profilisanje, fazetiranje i uranjajuće rezove uz brzu, bezkablovsku upotrebu.
Na raspolaganju
| Tip | Akumulatorska kekserica (biscuit joiner) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Maks. dubina sečenja [mm] | 22 mm |
| Prečnik bočnog glodala | 105 mm |
| Prečnik otvora glodala | 22 mm |
| Navoj vretena | M10 × 1,25 |
| Dimenzije alata (D × Š × V) | 386 × 140 × 179 mm |
| Masa bez baterije | 2,6 kg |
| Isporučeno (solo) | Bočno glodalo 105 × 22 mm, kesa za prašinu, clip-on ploča, ključ sa pinovima, kartonska kutija |
Na raspolaganju
| Model | GHO 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 82mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Montažni ključ · vreća za prašinu · vođica |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog