Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 47 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
34.635,70 RSD| Model | GGS 18V-23 PLC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 23.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Ključ 19 mm; ključ 13 mm; stezna čaura Ø 6 mm |
Na raspolaganju
19.916,60 RSD| Model | GSS 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
27.110,60 RSD| Model | GSS 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća; osnovna 80×130; delta 100×150; ploča 113×101; alat za probijanje rupa |
Na raspolaganju
37.485,80 RSD| Model | GSS 12V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 3 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 8.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 6.000 – 16.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 2× brusni tanjir Ø32 (lepljivi/čičak) |
Na raspolaganju
20.829,60 RSD| Model | GSS 18V-10 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | Bez |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 22.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Kutija sa mikro-filterom; alat za probijanje rupa; 1× C470 K120; osnovna ploča 113×101 |
Na raspolaganju
25.961,10 RSD| Model | GSS 18V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; osnovna ploča 80×130; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
33.260,70 RSD| Model | GSS 18V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća; osnovna 80×130; delta 100×150; ploča 113×101; alat za probijanje rupa |
Na raspolaganju
| Model | GSS 18V-18 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
24.491,50 RSD| Model | GWG 12V-50 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 15.000 min⁻¹ |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ; stezna čaura 6 mm |
Na raspolaganju
27.454,90 RSD| Model | GWG 12V-50 S |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 15.000 min⁻¹ |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ; stezna čaura 6 mm; L-BOXX ulošci |
Na raspolaganju
17.748,50 RSD| Model | GWS 12V-76 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 19.500 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 76 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; 1× Carbide Multi Wheel; 2× Inox 76 mm |
Na raspolaganju
34.635,70 RSD| Model | GWS 12V-76 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 19.500 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 76 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | Štitnik; dodatne ploče; ulošci |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog