Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 32 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
21.402,70 RSD| Model | GSA 18V-LI C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 21mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 200mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 100mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 922 EF, 1× S 922 AF, 2× S 922 HF (Wood+Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GSA 18V-LI C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 21mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 200mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 100mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 922 EF (Metal), 1× S 922 AF (Metal), + 1× S 922 HF (Wood+Metal), uložak |
Na raspolaganju
51.148,90 RSD| Model | GSA 18V-LI C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 21mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 200mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 100mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Opis paketa | 1× S 922 EF, 1× S 922 AF, + 1× S 922 HF, uložak |
Na raspolaganju
| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
10.243,20 RSD| Model | KS 3000 + FSN SA |
|---|---|
| Tip pribora | Set za kružne rezove + adapter za vođicu |
| Funkcije / namena | Merenje radijusa i vođeno kružno/krivo sečenje |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
Na raspolaganju
16.892,70 RSD| Model | GST 183-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 0–3.300 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 20mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
29.991,50 RSD| Model | GST 183-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 0–3.300 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 20mm |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
23.223,20 RSD| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
45.480,60 RSD| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
16.160,10 RSD| Model | GST 12V-70 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 1.500–2.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 18mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
33.275,00 RSD| Model | GST 12V-70 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 1.500–2.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 18mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
39.070,90 RSD| Model | GST 18V-155 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog