Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–32 od 32 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
34.967,90 RSD| Model | GST 18V-155 SC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
66.424,60 RSD| Model | GST 18V-155 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
31.671,20 RSD| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
45.515,80 RSD| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
22.158,40 RSD| Model | GST 18V-LI S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 550–2.700 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 23mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
38.736,50 RSD| Model | GST 18V-155 BC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
35.702,70 RSD| Model | GST 18V-155 BC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
65.437,90 RSD| Model | GST 18V-155 BC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog