Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 22 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GKS Modeli: Akumulatorske ručne kružne testere za drvo/pločaste materijale (Ø85–190 mm), sa opcijama rada na FSN vođicama, varijabilnim obrtajima (GC) i brushless/Biturbo pogonom za brze, čiste rezove.
GKM Model: Akumulatorska kružna testera za metal sa gotovo bezvarničnim sečenjem, LED osvetljenjem i kutijom za strugotine – precizan i čist rad na profilima i limu.
GCB Modeli: Bosch Professional akumulatorske tračne testere namenjene preciznom sečenju metala (cevi, profila, šipki) uz minimalno iskrenje i potpunu mobilnost bez kablova.
GKT Model: Bosch Professional testera za uranjanje (plunge saw) dizajnirana za precizne, čiste rezove uz vođice, sa fokusom na mobilnost (18 V), tačnost i efikasno upravljanje prašinom.
Na raspolaganju
64.400,60 RSD| Model | GKT 18V-52 GC |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Prečnik lista testere [mm] | 140 mm |
| Prečnik unutrašnjeg otvora [mm] | 20 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800–5.500 min⁻¹ |
| Ugao nagiba | −1° do 47° |
| Dubina sečenja sa vođicom [90°] | 46 mm |
| Dubina sečenja bez vođice [90°] | 52 mm |
| Dubina sečenja sa vođicom [45°] | 32 mm |
| Dubina sečenja bez vođice [45°] | 32 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Funkcije | BITURBO Brushless, konstantna brzina, ECO režim (do 20% duže) |
| BT modul (GCY 42) | Da (ugrađen) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Dodaci | Vreća za prašinu; list Expert for Wood 140×1,8/1,3×20 mm, 42T; šestougaoni ključ |
Na raspolaganju
21.634,80 RSD| Model | FSN 300 X |
|---|---|
| Tip pribora | Vođica za poprečno sečenje |
| Ugao sečenja (°) | −45° do +60° |
| Dužina sečenja na 90° [mm] | 300 mm |
| Kompatibilnost | GX kružne testere Bosch |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodatno (funkcije) | Anti-splinter traka; nelepljiva podloga; lako „klizno“ kačenje. |
Na raspolaganju
23.325,50 RSD| Model | FSN 440 X |
|---|---|
| Tip pribora | Vođica za poprečno sečenje |
| Ugao sečenja (°) | −60° do +60° |
| Dužina sečenja na 90° [mm] | 440 mm |
| Kompatibilnost | GX kružne testere Bosch |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodatno (funkcije) | Anti-splinter traka; nelepljiva podloga protiv klizanja; lako „klizno“ kačenje na testeru. |
Na raspolaganju
28.366,80 RSD| Model | FSN 740 X |
|---|---|
| Tip pribora | Vođica za poprečno sečenje |
| Ugao sečenja (°) | −60° do +60° |
| Dužina sečenja na 90° [mm] | 740 mm |
| Kompatibilnost | GX kružne testere Bosch |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodatno (funkcije) | Anti-splinter traka; nelepljiva podloga; lako „klizno“ kačenje. |
Na raspolaganju
65.578,70 RSD| Model | GCB 18V-127 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. dubina sečenja [mm] | 127 mm |
| Brzina trake [m/min] | 30–115 m/min |
| Masa bez akumulatora [kg] | 6,45 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1 × list CB 4418, 18 TPI; ključ za navrtke |
Na raspolaganju
28.881,60 RSD| Model | GCB 18V-63 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Maks. dubina sečenja [mm] | 63,5 mm |
| Brzina trake [m/min] | 162 m/min |
| Masa bez akumulatora [kg] | 3,3 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1 × list, 18 TPI |
Na raspolaganju
35.237,40 RSD| Model | GKM 18V-50 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 136 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 4250 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list Standard for Steel 136×20 |
Na raspolaganju
36.686,10 RSD| Model | GKM 18V-50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 136 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 4250 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list za čelik |
Na raspolaganju
65.458,80 RSD| Model | GKM 18V-50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 136 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 4250 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list za čelik |
Na raspolaganju
33.498,30 RSD| Model | GKS 18V-57 G |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 3400 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list 165×20; adapter za usisivač |
Na raspolaganju
17.521,90 RSD| Model | GKS 12V-26 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 85 × 15 |
| Broj obrtaja (I/II) | 1.400 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 26,5 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list 165×20; adapter za usisivač |
Na raspolaganju
| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog