Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–22 od 22 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
33.744,70 RSD| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
42.225,70 RSD| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
37.716,80 RSD| Model | GKS 18V-57-2 GX |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik |
Na raspolaganju
60.190,90 RSD| Model | GKS 18V-57-2 GX |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; FSN 440 X vođica |
Na raspolaganju
41.710,90 RSD| Model | GKS 18V-57-2 GX |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik |
Na raspolaganju
46.380,40 RSD| Model | GKS 18V-68 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 70 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× paralelni graničnik, Serija 18V-68 koristi list Ø190/30 mm |
Na raspolaganju
56.443,20 RSD| Model | GKS 18V-68 GC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.500 – 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 70 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list 190×30×1,5 mm; pripremljen za BT (GCY 42, bez modula). |
Na raspolaganju
45.317,80 RSD| Model | GKS 18V-68 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 70 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list 190×30×1,6 mm |
Nema na lageru
150.231,40 RSD| Model | GKS 18V-68 GC + FSN 1400 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.500 – 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 70 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.5 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Dodaci | Uključena vođica FSN 1400; 1/1 uložak za alat |
Na raspolaganju
| Model | GKS 18V-68-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.225 – 5.775 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 69 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list testere za drvo Ø190×30; adapter za usisavanje prašine |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog