Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 4 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GCG Model: Bosch Professional akumulatorski pištolji za zaptivanje/lepkove projektovani za precizno doziranje različitih masa uz kontrolu protoka i zaštitu od kapanja.
GAS Modeli: Bosch Professional akumulatorski usisivači za mokro/suvo čišćenje i ekstrakciju prašine (klase L/M) u 12V i 18V sistemu, optimizovani za mobilnost, snagu i čistu radnu zonu.
GLI Modeli: Bosch Professional akumulatorske radne lampe/reflektori za pouzdano osvetljenje gradilišta i servisa, bez kablova.
GLA Model: Bosch Professional hibridne radne lampe za širokougaono osvetljenje (180°/360°) koje mogu da rade i na 18 V bateriju i na mrežno napajanje.
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Nema na lageru
| Model | GBL 18V-750 |
|---|---|
| Tip alata | Akumulatorski duvač lišća |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Konfiguracija akumulatora | Bez baterije (solo) |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Maks. brzina vazduha | 198 km/h |
| Maks. protok vazduha | 780 m³/h |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,8 kg |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-6 LS |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,2 kg |
| Zapremina | Posuda 6 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 24 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 90 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Posuda 6 l; mobilno čišćenje bez kabla |
Na raspolaganju
| Model | GLI 18V-1500 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.500 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,4 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog