Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 15 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GTH Model: Bosch Professional akumulatorska heftalica za drvo (18 V) za narrow-crown spajalice 18 ga (10–38 mm), namenjena brzom i kontrolisanom pričvršćivanju bez kompresora i gasnih uložaka.
GNH Modeli: Bosch Professional akumulatorski pištolji za eksere za završne radove u drvetu, koji na 18 V nude precizno sekvencijalno/kontakt okidanje bez kompresora i gasnih uložaka.
GNB Modeli: Bosch Professional akumulatorski pištolji za direktno zabijanje čivija/eksera u beton i čelik (Ø 2,7–3,0 mm, 13–38/40 mm) na 18 V, za brzo i čisto pričvršćivanje bez kablova, gasa i patrona.
Na raspolaganju
92.699,20 RSD| Model | GNB 18V-38 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Dužina eksera [mm] | 13–38 mm |
| Prečnik eksera [mm] | 2,7–3,0 mm |
| Tip eksera | Čivija |
| Kapacitet magacina | 22 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Klin za izbacivanje, pomoćna kuka, kartonski umetak |
Na raspolaganju
97.150,90 RSD| Model | GNB 18V-38 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Dužina eksera [mm] | 13–38 mm |
| Prečnik eksera [mm] | 2,7–3,0 mm |
| Tip eksera | Čivija |
| Kapacitet magacina | 22 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Klin za izbacivanje, pomoćna kuka, XL-BOXX uložak |
Na raspolaganju
149.810,10 RSD| Model | GNB 18V-38 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Dužina eksera [mm] | 13–38 mm |
| Prečnik eksera [mm] | 2,7–3,0 mm |
| Tip eksera | Čivija |
| Kapacitet magacina | 22 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Klin za izbacivanje, pomoćna kuka, XL-BOXX uložak |
Na raspolaganju
109.190,40 RSD| Model | GNB 18V-40 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Dužina eksera [mm] | 13–40 mm |
| Prečnik eksera [mm] | 2,7–3,0 mm |
| Tip eksera | Čivija |
| Kapacitet magacina | 22 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Klin, pomoćna kuka, XL-BOXX uložak, E-vrh alata, magnet, standardni vrh |
Na raspolaganju
135.166,90 RSD| Model | GNB 18V-40 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Dužina eksera [mm] | 13–40 mm |
| Prečnik eksera [mm] | 2,7–3,0 mm |
| Tip eksera | Čivija |
| Kapacitet magacina | 22 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Klin, pomoćna kuka, XL-BOXX uložak, E-vrh alata, magnet, standardni vrh |
Na raspolaganju
72.788,10 RSD| Model | GNH 18V-50 M |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,2 mm |
| Dužina eksera [mm] | 16–50 mm |
| Tip eksera | Ravni ekser |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
76.560,00 RSD| Model | GNH 18V-50 M |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,2 mm |
| Dužina eksera [mm] | 16–50 mm |
| Tip eksera | Ravni ekser |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
74.341,30 RSD| Model | GNH 18V-64 MD |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,8 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 34° |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 3,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
78.883,20 RSD| Model | GNH 18V-64 MD |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,8 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 34° |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 3,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
71.806,90 RSD| Model | GNH 18V-64-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,6 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 20° |
| Sistem okidanja | Potpuno sekvencijalno |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
75.918,70 RSD| Model | GNH 18V-64-2 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,6 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 20° |
| Sistem okidanja | Potpuno sekvencijalno |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
74.450,20 RSD| Model | GNH 18V-64-2 M |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,6 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 20° |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog