Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–15 od 15 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
77.784,30 RSD| Model | GNH 18V-64-2 M |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,6 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 20° |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
73.892,50 RSD| Model | GTH 18V-38 M |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Tip eksera/spajalice | Uske spajalice, 18 ga (1,2 mm) |
| Dužina spajalice [mm] | 10–38 mm |
| Širina stezaljke | 5,8 mm |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
77.720,50 RSD| Model | GTH 18V-38 M |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Tip eksera/spajalice | Uske spajalice, 18 ga (1,2 mm) |
| Dužina spajalice [mm] | 10–38 mm |
| Širina stezaljke | 5,8 mm |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog