Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 37–44 od 44 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GDX 18V-200 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 200 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–1.100 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.300 / 0–3.400 / 0–4.000 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
| Model | GDX 18V-200 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 200 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–1.100 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.300 / 0–3.400 / 0–4.000 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
| Model | GDX 18V-210 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 210 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–1.100 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.200 / 0–3.100 / 0–4.100 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog