Prikaz 1–12 od 16 rezultata
Promocije
Kategorije proizvoda
- Alati i oprema 9
- Vodovod i sanitarije 13
- Bosch Professional 113
- Merni alati 5
- Pribor za alate 20
- Profesionalni električni alati 88
- Hameri za bušenje i za štemovanje 2
- Glodalice 1
- Sistemi usisavanja 1
- Ugaone brusilice i obrada metala 1
- Brusilice i renda 3
- Bušilice, vibracione bušilice i odvrtači 2
- Testere 2
- Akumulatorski uređaji 51
- Akumulatorske bušilice-odvrtači 6
- Akumulatorski elektro-pneumatski čekići 3
- Akumulatorski vibracioni odvrtači-stezači 3
- Akumulatorske testere 4
- Akumulatorske testere i Multi-Cutter-i 4
- Akumulatorska renda, glodalice i višenamenski alati 4
- Akumulatorske brusilice 7
- Akumulatorske makaze 2
- Akumulatorski pištolji, usisivači i lampe 6
- Akumulatorski radio-uređaji i zvučnici 1
- Akumulatorski uređaji za zabijanje eksera 3
- Glodalica za žlebove u zidovima 1
- Akumulatorski alati za presovanje 1
- Akumulatori i punjači 6
- Bosch kombinovani setovi 25
- Ventilacija 8
- Automatika 22
- Instalacioni materijal 16
- Elektropribor i priključci 40
- Elektrozaštita 2
- Pomoćni materijal 1
Sortiraj po ceni
Proizvođač
Sortiraj po brendu
Proizvodi
-
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
34.540,00 RSDOriginalna cena je bila: 34.540,00 RSD.31.750,00 RSD(8%)Trenutna cena je: 31.750,00 RSD. -
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
66.410,00 RSDOriginalna cena je bila: 66.410,00 RSD.59.000,00 RSD(11%)Trenutna cena je: 59.000,00 RSD.
Alfa Electric ATV serija
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
SKU:
AE-ATV1000
Na raspolaganju
2.783,55 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 114 x 114 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 92 x 92 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
SKU:
AE-ATV2000
Na raspolaganju
3.298,91 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 150 x 150 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 125 x 125 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
SKU:
AE-ATV3000
Na raspolaganju
5.158,70 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 204 x 204 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 177 x 177 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
SKU:
AE-ATV4000
Na raspolaganju
5.168,05 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 227 x 224 |
Alfa Electric Rešetke ATV1000 – 5000
SKU:
AE-ATV5000
Na raspolaganju
6.378,90 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 325 x 325 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 293 x 291 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV1100
Na raspolaganju
11.095,70 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 26 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 114 x 114 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 92 x 92 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV2200
Na raspolaganju
15.390,10 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 58 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 150 x 150 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 125 x 125 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV3200
Na raspolaganju
16.434,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 115 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 204 x 204 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 177 x 177 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV4200
Na raspolaganju
19.019,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 125 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 224 x 224 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV4300
Na raspolaganju
21.976,90 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 225 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 225 x 224 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV4400
Na raspolaganju
29.337,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 410 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 226 x 224 |
Alfa Electric Ventilatori ATV1100 – 4224
SKU:
AE-ATV5400
Na raspolaganju
33.528,00 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Da |
| Ventilaciona rešetka | Ne |
| Protok vazduha m3/h | 550 |
| Napon napajanja [V] AC/DC | 230 AC, 50Hz |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 325 x 325 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 291 x 291 |

