Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Grejači za razvodne ormare – Alfa Electric HT serija.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
7.354,71 RSD – 15.934,49 RSDRaspon cena: od 7.354,71 RSD do 15.934,49 RSD
Cena za registrovane korisnike: 7.134,07 RSD – 15.456,46 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 150W |
| MAX Struja [A] | 9,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 220 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 100W |
| MAX Struja [A] | 5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 40 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Opisi su dostupni u gore izabranim varijacijama, takođe i u specifikacijama.
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 25W, 50W, 75W, 100W, 150W |
| MAX Struja [A] | 2,5A, 3,5A, 4A, 5A, 9,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 100 x 40 x 40, 140 x 59 x 61, 40 x 59 x 61, 220 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal, Kabal |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog