Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Lampe za osvetljenje ormara – Alfa Electric LL4 serija
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
4.733,85 RSD – 5.267,13 RSDRaspon cena: od 4.733,85 RSD do 5.267,13 RSD
Cena za registrovane korisnike: 4.591,83 RSD – 5.109,12 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 9W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 538mm |
| Uključenje | ON – OFF |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 4W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 277mm |
| Uključenje | ON – OFF |
Opisi su dostupni u gore izabranim varijacijama.
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 4W, 9W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 277mm, 538mm |
| Uključenje | ON – OFF |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog