Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 15 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
55.860,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 180-LI (SDS-plus čekić bušilica) + GDX 180-LI (udarni odvijač/ključ 2-u-1) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Torba |
Na raspolaganju
145.110,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 18V-22 (SDS-plus čekić bušilica) + GBH 18V-36 C (SDS-max čekić) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × ProCORE18V 8,0 Ah |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Pakovanje | L-BOXX 136 + XL-BOXX |
Na raspolaganju
37.996,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDR 18V-215 (udarni odvijač) + GSB 185-LI (udarna bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
37.803,70 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDR 18V-215 (udarni odvijač) + GSR 185-LI (bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
46.468,40 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 180-LI (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GSR 18V-50 (bušilica-odvrtač, brushless) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
50.535,10 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 180-LI (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GWS 180-LI (ugaona brusilica 125 mm) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
42.238,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 18V-285 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GSB 185-LI (udarna bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
41.182,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 18V-285 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GSR 185-LI (bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
50.608,80 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSB 18V-65 (udarna bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica 115 mm) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch tašna (srednja) |
Na raspolaganju
| Platforma | Bosch Professional 12V |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 120-LI (bušilica-odvrtač) + GDR 120-LI (udarni odvijač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 12V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
17.743,00 RSD| Platforma | Bosch Professional 12V (kompatibilno i sa 10,8 V) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 120-LI (bušilica-odvrtač) + GLI 12V-300 (radna lampa) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 12V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
48.853,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-45 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica 115 mm) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch tašna (srednja) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog