Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Ozbiljne akcijske cene za najprodavanije bosch proizvoda, iskoristite priliku dok još traje akcija.

Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Na raspolaganju
| Model | GNF 18V-40 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska glodalica za žlebove u zidovima (šlicerica) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dubina sečenja (maks.) | 40 mm |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
Nema na lageru
Nema na lageru
| Opis paketa | Brzi punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Model | GKS 18V-68-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.225 – 5.775 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 69 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list testere za drvo Ø190×30; adapter za usisavanje prašine |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Model | GPB 18V-3C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija (bez AC adaptera u pakovanju) |
| Izvori zvuka | FM, BT, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
| Model | GSA 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 150mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 123 XF (Metal), 1× S 2345 X (Wood) |
Na raspolaganju
| Model | GSA 18V-LI C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 21mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 200mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 100mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 922 EF (Metal), 1× S 922 AF (Metal), + 1× S 922 HF (Wood+Metal), uložak |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Opis paketa | Set 2× 2.0 Ah + punjač 4 A (12 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 12V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 2.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 3.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 5.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | USB-C set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | USB-C |
| Punjač / kabl u paketu | USB-C kabl |
| Pakovanje | Kofer za skladištenje |
| Set bitova | 8-delni |
| Držač produžnih bitova | Da |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Tip | Phillips (PH2) |
|---|---|
| Dužina | 55 mm |
| Namena | za vibracione odvrtače i rotacione bušilice/odvrtače |
Na raspolaganju
| Namena | Uklanjanje keramičkih pločica |
|---|---|
| Kompatibilnost | SDS plus udarne bušilice i čekići |
Na raspolaganju
| Tip | Brusni disk |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 115 × 6,0 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | INOX + metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 76 × 1,0 × 10 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | INOX + metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 3,0 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Jedan klik do kompletne liste sniženih proizvoda - bez traženja po kategorijama.

Struja i Voda, sajt iza kog stoji firma Elektrosistemi MB, sa dugogodišnjim iskustvom u oblasti prodaje elektromaterijala. Naša ponuda obuhvata sve što vam je potrebno za kvalitetnu i pouzdanu elektroinstalaciju – od kablova, razvodnih ormana i automatike, do prekidača, utičnica i rasvete.
Verujemo da je svaki dobar sistem zasnovan na pravim osnovama – kvalitetnim proizvodima, tačnim informacijama i sigurnoj isporuci. Zato stalno radimo na tome da ponuda bude ažurna, da proizvodi stignu na vreme, i da svaka vaša porudžbina bude precizno ispraćena.
Ako neki artikal trenutno nije na sajtu – ne znači da ga nemamo, već da ga još unosimo. A ako imate pitanja, naši operateri su tu da pomognu.
Struja ne trpi greške – zato birajte pouzdane partnere.

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog