Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 7 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GBS Modeli: Akumulatorska udarna bušilica-odvrtač (mehanički udar) za zid/opeku uz klasično bušenje i šrafljenje.
GSR Modeli: Akumulatorska bušilica-odvrtač bez udara za drvo/metal/plastiku.
GTB Modeli: Akumulatorski odvijači za suvu gradnju (Bosch Professional) optimizovani za brzo, precizno i serijsko ušrafljivanje gips-karton vijaka.
GRC Model: Bosch Professional akumulatorski ključ sa čegrtaljkom (18 V) dizajniran za servis i montažu u skučenim zonama, sa 60 Nm obrtnog momenta i brzinom do 400 min⁻¹.
Na raspolaganju
| Model | GSB 12V‑30 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.750 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC set (X/M/E/W + adapter) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 180-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Set burgija + bitova |
Na raspolaganju
| Opis paketa | USB-C set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | USB-C |
| Punjač / kabl u paketu | USB-C kabl |
| Pakovanje | Kofer za skladištenje |
| Set bitova | 8-delni |
| Držač produžnih bitova | Da |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑90 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) + kopča + držač burgija |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog