Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 97 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GBS Modeli: Akumulatorska udarna bušilica-odvrtač (mehanički udar) za zid/opeku uz klasično bušenje i šrafljenje.
GSR Modeli: Akumulatorska bušilica-odvrtač bez udara za drvo/metal/plastiku.
GTB Modeli: Akumulatorski odvijači za suvu gradnju (Bosch Professional) optimizovani za brzo, precizno i serijsko ušrafljivanje gips-karton vijaka.
GRC Model: Bosch Professional akumulatorski ključ sa čegrtaljkom (18 V) dizajniran za servis i montažu u skučenim zonama, sa 60 Nm obrtnog momenta i brzinom do 400 min⁻¹.
Na raspolaganju
4.962,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑B Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Brzostezna glava |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 46 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
4.539,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑E Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Ekscentarski nastavak |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 12 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
15.838,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑H Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | |
| Dimenzije (DxŠxV) | 145 × 55 × 55 mm |
| U kompletu / dodatno | Graničnik za dubinu, dodatna drška |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
4.539,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑W Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 61mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
2.955,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑X Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Direktan držač bitova (1/4″ hex) |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 27 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
9.502,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑E Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ekscentarski nastavak |
| Dimenzije (DxŠxV) | 91 × 48 × 61 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
16.894,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑H Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | |
| Dimenzije (DxŠxV) | 146 × 58 × 58 mm |
| U kompletu / dodatno | Graničnik za dubinu, dodatna drška |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.925,30 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑M Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Metalna brzostezna glava (13 mm) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 71 × 48 × 52 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.925,30 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑W Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 92 × 48 × 75 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.714,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18-WB Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 95 x 48 x 98 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick za GSR 18 FC |
Na raspolaganju
10.770,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑WM Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak sa metalnom steznom glavom |
| Dimenzije (DxŠxV) | 95 × 52 × 99 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
20.380,80 RSD| Model | GRC 18V-60 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Broj obrtaja (I/II) | 400 min⁻¹ |
| Preporučene veličine | M5–M12 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,9 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog