Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 97 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
23.222,10 RSD| Model | GRC 18V-60 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Broj obrtaja (I/II) | 400 min⁻¹ |
| Preporučene veličine | M5–M12 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,9 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
40.516,30 RSD| Model | GRC 18V-60 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Broj obrtaja (I/II) | 400 min⁻¹ |
| Preporučene veličine | M5–M12 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,9 kg |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
Na raspolaganju
| Model | GSB 12V‑30 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.750 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC set (X/M/E/W + adapter) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 180-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Set burgija + bitova |
Na raspolaganju
17.211,70 RSD| Model | GTB 12V‑11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj baterija | Nema |
| Kapacitet [Ah] | Bez baterije |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci ( u kompletu ) | Nema |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Nema na lageru
31.678,90 RSD| Model | GTB 12V‑11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci ( u kompletu ) | 1/2 uložak za uređaj |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
33.262,90 RSD| Model | GTB 12V‑11 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci ( u kompletu ) | 1/2 uložak za uređaj + 1/2 uložak za punjač i akumulator |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
23.758,90 RSD| Model | GTB 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj baterija | Nema |
| Kapacitet [Ah] | Bez baterije |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci ( u kompletu ) | Bit PH2 (1×) |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
43.822,90 RSD| Model | GTB 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci ( u kompletu ) | Kopča za kaiš; Držač za burgije; Bit PH2 (1×) |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
55.438,90 RSD| Model | GTB 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Dodaci ( u kompletu ) | Kopča za kaiš; Držač za burgije; Bit PH2 (2×); Nastavak GMA 55 |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog