Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 97 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Opis paketa | USB-C set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | USB-C |
| Punjač / kabl u paketu | USB-C kabl |
| Pakovanje | Kofer za skladištenje |
| Set bitova | 8-delni |
| Držač produžnih bitova | Da |
Na raspolaganju
27.982,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
32.206,90 RSD| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
39.070,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Nema na lageru
7.390,90 RSD| Opis paketa | Micro‑USB set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | Micro-USB |
| Punjač / kabl u paketu | Micro-USB kabl |
| Pakovanje | Profi kofer + kartonska kutija |
| Set bitova | Nema |
| Držač produžnih bitova | Ne |
Nema na lageru
15.310,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
40.760,50 RSD| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
14.782,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija (varijanta B) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
42.133,30 RSD| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
19.851,70 RSD| Model | GSB 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
12.459,70 RSD| Model | GSR 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog