Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 7 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GSC Modeli: Bosch Professional akumulatorske makaze za lim/metalne ploče, optimizovane za male radijuse, stabilno vođenje i brzu zamenu gornjeg/donjeg lista.
GUS Model: Bosch Professional univerzalna akumulatorska makaza za meke i kompozitne materijale (PVC, guma, tepih, karton, koža) sa samooštrećim sečivom za čist rez.
GNA Model: Bosch Professional akumulatorska grickalica za lim (18 V) za brzo, čisto i precizno sečenje čeličnih i aluminijumskih limova na gradilištu i u radionici.
Na raspolaganju
66.094,60 RSD| Model | GNA 18V-16 E |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 1.400 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja ( čelik 200/400/600/800 ) | 2,0 / 1,6 / 1,0 / 0,7 mm |
| Najmanji radijus u krivinama | 40 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Probijač; Matrica |
Na raspolaganju
97.045,30 RSD| Model | GNA 18V-16 E |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 1.400 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja ( čelik 200/400/600/800 ) | 2,0 / 1,6 / 1,0 / 0,7 mm |
| Najmanji radijus u krivinama | 40 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Probijač; Matrica |
Na raspolaganju
38.286,60 RSD| Model | GSC 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 3.600 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,3mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Šestougaoni ključ; listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
49.619,90 RSD| Model | GSC 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 3.600 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,3mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | Šestougaoni ključ; listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
86.582,10 RSD| Model | GSC 18V-16 E |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 3.200 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,6 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
60.531,90 RSD| Model | GSC 18V-16 E |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 3.200 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,6 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
17.521,90 RSD| Model | GUS 12V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 700 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | PVC (sa 4 Ah): 300 m |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog