Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Prikaz 1–12 od 17 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
GBM Modeli: Bosch Professional električne bušilice za profesionalce, sa različitim brzinama, steznim glavama i specijalnim rešenjima (uključujući magnetnu bazu) za precizno bušenje metala, drveta i aluminijuma.
GSB Modeli: Bosch Professional vibracione bušilice za udarno bušenje u mineralnim materijalima, metalu i drvetu, sa elektronskom kontrolom brzine i širokim izborom snage i setova pribora.
Na raspolaganju
16.447,20 RSD| Model | GBM 10 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 600 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–2.600 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 1–10 mm (navoj 1/2″) |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 10 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 25 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 10 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 20 Nm |
| Dodaci | Brzostezna glava 1–10 mm |
Na raspolaganju
43.239,90 RSD| Model | GBM 13 HRE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 550 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 1,5–13 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 20 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Dodaci | Dodatna drška; klasična glava 1,5–13 mm |
Na raspolaganju
32.210,20 RSD| Model | GBM 13-2 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 750 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–1.000 / 0–3.200 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 / 8 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 32 / 20 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 20 / 12 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 39,5 / 12,5 Nm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; brzostezna 13 mm |
Na raspolaganju
37.743,20 RSD| Model | GBM 1600 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 850 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–630 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 3–16 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 16 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | Bez |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 11 Nm |
| Dodaci | Klasična glava 16 mm; ključ; dodatna drška |
Na raspolaganju
187.332,20 RSD| Model | GBM 50-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.200 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 50–250 / 100–510 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | MT2 (DIN 228), magnetna baza |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 50 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | Bez |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | Bez |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | Bez |
| Dodaci | Set pribora; rezervoar; ključevi; držač; omča |
Na raspolaganju
15.066,70 RSD| Model | GBM 6 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 350 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–4.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna (kompakt) |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 6,5 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 15 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 8 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 12,3 Nm |
| Dodaci | Brzostezna glava |
Na raspolaganju
10.259,70 RSD| Model | GSB 13 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 600 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–2800 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–44.800 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 15 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 10 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 25 mm |
| Dodaci | Graničnik 210 mm; brzostezna glava |
Na raspolaganju
12.555,40 RSD| Model | GSB 13 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 600 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–2800 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–44.800 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 15 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 10 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 25 mm |
| Dodaci | + 3-delni set burgija za zid (5/6/8 mm) |
Na raspolaganju
21.027,60 RSD| Model | GSB 16 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 750 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–2800 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–47.600 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 18 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 30 mm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; brzostezna glava |
Na raspolaganju
13.924,90 RSD| Model | GSB 1600 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 750 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–3000 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–48.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 16 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 12 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 30 mm |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
79.948,00 RSD| Model | GSB 162-2 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.500 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–750 / 0–1800 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–12.750 / 30.600 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 16 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 82 / 82 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 20 / 14 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 50 / 30 mm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik; 16 mm glava; pribor za krune |
Na raspolaganju
16.566,00 RSD| Model | GSB 18-2 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 800 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–1100 / 3000 min⁻¹ |
| Broj udaraca [BPM] | 0–17.600 / 48.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 13 mm |
| Prečnik bušenja u betonu [mm] | 16 / 12 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 / 6 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 35 / 22 mm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; 13 mm klasična glava |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog