Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 337–348 od 529 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
10.243,20 RSD| Model | KS 3000 + FSN SA |
|---|---|
| Tip pribora | Set za kružne rezove + adapter za vođicu |
| Funkcije / namena | Merenje radijusa i vođeno kružno/krivo sečenje |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 225 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 10 |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 300 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 6-8 |
Na raspolaganju
| Prečnik | 3 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 4 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Paket 2× 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Paket 4× 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 16 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 20 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 25 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |
Na raspolaganju
| Tip dleta | Pljosnato dleto |
|---|---|
| Ukupna dužina | 250 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog