Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 27 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 25W |
| MAX Struja [A] | 2,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 100 x 40 x 40 |
| Priključenje kabal/terminal | Kabal |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 50W |
| MAX Struja [A] | 3,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 100 x 40 x 40 |
| Priključenje kabal/terminal | Kabal |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 75W |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 140 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 100W |
| MAX Struja [A] | 5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 40 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 150W |
| MAX Struja [A] | 9,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 220 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 4W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 277mm |
| Uključenje | ON – OFF |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Osvetljenje ormara | Da |
| Snaga [W] | 9W |
| Napon napajanja [V], 50Hz | 100-230 |
| Dužina svetiljke [mm] | 538mm |
| Uključenje | ON – OFF |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 114 x 114 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 92 x 92 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 150 x 150 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 125 x 125 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 204 x 204 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 177 x 177 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 250 x 250 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 227 x 224 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Ventilator | Ne |
| Ventilaciona rešetka | Da |
| IP zaštita | 54 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 325 x 325 |
| Unutrasnja mera [mm x mm] | 293 x 291 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog