Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 121–132 od 195 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
17,02 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1313 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 18,7mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
14,31 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1319 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 18,7mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
14,75 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1325 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 10mm |
| L1 [mm] | 20mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
16,14 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1331 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 11mm |
| L1 [mm] | 23mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
19,51 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1337 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 15mm |
| L1 [mm] | 29,3mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
27,18 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1343 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 19mm |
| L1 [mm] | 32mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,4mm |
| Dužina | 15,2mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 16,2mm |
| Dužina | 22mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,4mm |
| Dužina | 15,2mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 16,2mm |
| Dužina | 22mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 19mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
110,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 28mm |
| Dužina | 28mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog