Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 85–96 od 195 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
55,94 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 7 ( 3-6,5mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
60,95 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 9 ( 4-8mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
71,32 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 11 ( 5-10mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
79,04 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 13,5 ( 6-11mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
104,25 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 16 ( 10-13mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
149,23 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 21 ( 13-18mm ) |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
252,73 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 29 ( 18-25mm ) |
| Pakovanje | 50 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
425,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 36 ( 25-32mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
760,65 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 42 ( 32-38mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
1.132,45 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 48 ( 37-44mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
3.817,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 1330 |
| Hilzne [max] | 50mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
6.611,11 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5391 |
| Hilzne [max] | 6-16 mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog