Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 97–108 od 195 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M12 x 1,5 |
| Pakovanje | 250 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M16 x 1,5 |
| Pakovanje | 250 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M20 x 1,5 |
| Pakovanje | 250 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M25 x 1,5 |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M32 x 1,5 |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M40 x 1,5 |
| Pakovanje | 10 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M50 x 1,5 |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M63 x 1,5 |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1101 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1107 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1113 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1119 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 7,4mm |
| L1 [mm] | 15,4mm |
| Pakovanje | 200 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog