Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Tip | Usisivač za suvo/mokro (Wet/Dry Extractor) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Nazivna snaga | 1.250 W |
| Protok vazduha (turbina) | 65 l/s |
| Podpritisak (turbina) | 200 mbar |
| Zapremina posude bruto | 25 l |
| Zapremina posude neto | 21 l |
| Zapremina posude voda neto | 15 l |
| Zapremina kese neto | 20 l |
| Filter | HEPA H13 + veliki predfilter |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Tip | Ekscentar (random orbit) brusilica, žična |
|---|---|
| Prečnik tanjira | 125 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 7.500 – 12.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Prečnik orbite | 2,5 mm |
| Nazivna snaga | 250 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 – 240 V |
| Masa [Kg] | 1,3 kg |
| Dimenzije alata (D × Š × V) | 227 × 122 × 150 mm |
| Isporučeno (solo) | Kutija za mikrofilter + 1× brusni list, pakovanje, kartonska kutija |
Na raspolaganju
| Tip | Akumulatorska kekserica (biscuit joiner) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Maks. dubina sečenja [mm] | 22 mm |
| Prečnik bočnog glodala | 105 mm |
| Prečnik otvora glodala | 22 mm |
| Navoj vretena | M10 × 1,25 |
| Dimenzije alata (D × Š × V) | 386 × 140 × 179 mm |
| Masa bez baterije | 2,6 kg |
| Isporučeno (solo) | Bočno glodalo 105 × 22 mm, kesa za prašinu, clip-on ploča, ključ sa pinovima, kartonska kutija |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog