Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Tip uređaja | Beskontaktni tester napona (NCV) |
|---|---|
| Opseg detekcije | Dvostruki opseg: 24–1000 V AC ili 90–1000 V AC |
| IP zaštita | IP67 |
Na raspolaganju
| Materijal testere | BI-METAL (BIM) |
|---|---|
| Širina [mm] | 19 mm |
| Debljina [mm] | 0,9 mm |
Na raspolaganju
| Namena | Drvo / Metal / Kamen / Plastika |
|---|---|
| Tip bitova | PH / PZ / S / T / H |
| Dimenzije burgija | Ø 2–10 mm |
Na raspolaganju
| Tip bitova | PZ2 |
|---|---|
| Dužina | 152 mm |
| Namena | Univerzalno zavrtanje (drvo/metal) |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 15 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 60 mm |
| Ukupna dužina | 90 mm |
Na raspolaganju
| Model | GBS 18V-75 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dimenzije brusne trake | 75 × 533 mm |
| Brzina trake (bez opterećenja) | 200 – 320 min⁻¹ |
Na raspolaganju
| Model | GCL 2-50 |
|---|---|
| Projekcija | 2 linije / 2 tačke |
| Boja lasera | Crvena |
| Laserska dioda | 630–650 nm, < 1 mW |
| Radni domet (bez prijemnika) | 15 m |
| Radni domet sa prijemnikom | do 50 m |
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Na raspolaganju
| Model | GNF 18V-40 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska glodalica za žlebove u zidovima (šlicerica) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dubina sečenja (maks.) | 40 mm |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
Na raspolaganju
| Model | GTP 18V-28 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska pumpa za prenos |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Brzina protoka | 2.800 l/h |
Na raspolaganju
| Tip / serija | HSS PointTeQ spiralne burgije (set) |
|---|---|
| Prihvat | Šestostrani držač (hex shank) |
| Standard / geometrija | DIN 338, tip N, vrh 135° |
| Broj komada u setu | 25 kom. |
Na raspolaganju
| Namena | Tačno podešavanje dubine bušenja u drvetu; upotreba sa burgijama za drvo |
|---|

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog