Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
26.728,90 RSD| Model | GDR 18V-220 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 220 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 3 brz.: 0–800 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 3 nivoa: 0–1.500 / 0–3.400 / 0–4.000 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
55.928,40 RSD| Model | GDR 18V-220 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 220 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 3 brz.: 0–800 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 3 nivoa: 0–1.500 / 0–3.400 / 0–4.000 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Da (ugrađen) |
Na raspolaganju
17.488,90 RSD| Model | GDS 12V-115 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 115 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–1 200 / 0–2 600 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.700 / 0–3.100 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
39.053,30 RSD| Model | GDS 18V-1000 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1000 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 200 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.600 / 0–2.400 / 0–2.600 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
60.533,00 RSD| Model | GDS 18V-1000 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1000 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 200 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.600 / 0–2.400 / 0–2.600 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
39.072,00 RSD| Model | GDS 18V-1000 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1000 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 300 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.600 / 0–2.300 / 0–2.600 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
39.318,40 RSD| Model | GDS 18V-1050 H |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1050 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 200 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.600 / 0–2.400 / 0–2.600 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
84.145,60 RSD| Model | GDS 18V-1050 H |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1050 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 200 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.600 / 0–2.300 / 0–2.600 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 8.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
44.338,80 RSD| Model | GDS 18V-1600 HC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1600 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 300 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.550 / 0–2.200 / 0–2.350 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
91.402,30 RSD| Model | GDS 18V-1600 HC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 1600 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–800 / 0–1 300 / 0–1 750 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–1.550 / 0–2.200 / 0–2.350 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 8.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Da (ugrađen) |
Nema na lageru
16.867,40 RSD| Model | GDS 18V-400 |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 400 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–2 500 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.700 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
39.056,60 RSD| Model | GDS 18V-400 |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 400 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 0–2 500 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.700 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog