Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
4.962,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑B Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Brzostezna glava |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 46 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
4.539,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑E Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Ekscentarski nastavak |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 12 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
15.838,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑H Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | |
| Dimenzije (DxŠxV) | 145 × 55 × 55 mm |
| U kompletu / dodatno | Graničnik za dubinu, dodatna drška |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
4.539,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑W Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 61mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
2.955,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑X Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Direktan držač bitova (1/4″ hex) |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 27 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
9.502,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑E Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ekscentarski nastavak |
| Dimenzije (DxŠxV) | 91 × 48 × 61 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
16.894,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑H Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | |
| Dimenzije (DxŠxV) | 146 × 58 × 58 mm |
| U kompletu / dodatno | Graničnik za dubinu, dodatna drška |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.925,30 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑M Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Metalna brzostezna glava (13 mm) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 71 × 48 × 52 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.925,30 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑W Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 92 × 48 × 75 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.714,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18-WB Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 95 x 48 x 98 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick za GSR 18 FC |
Na raspolaganju
10.770,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑WM Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak sa metalnom steznom glavom |
| Dimenzije (DxŠxV) | 95 × 52 × 99 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
44.898,70 RSD| Model | GGS 18V-10 SLC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 10.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | 2 × ključ 19 mm; stezna čaura Ø 6 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog