Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
26.198,70 RSD| Model | GGS 18V-20 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 24.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
33.605,00 RSD| Model | GGS 18V-23 LC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 23.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Ključ 19 mm; ključ 13 mm; stezna čaura Ø 6 mm |
Na raspolaganju
34.635,70 RSD| Model | GGS 18V-23 PLC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 23.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Ključ 19 mm; ključ 13 mm; stezna čaura Ø 6 mm |
Na raspolaganju
30.523,90 RSD| Model | GHO 12V-20 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 56mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 2 × noža 56 × 5,5 mm |
Na raspolaganju
47.412,20 RSD| Model | GHO 12V-20 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 56mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | 2 × noža · L-BOXX uložak |
Na raspolaganju
24.823,70 RSD| Model | GHO 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 82mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Montažni ključ · vreća za prašinu · vođica |
Nema na lageru
32.736,00 RSD| Model | GHO 18V-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 82mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 1,6mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |
Nema na lageru
79.879,80 RSD| Model | GHO 18V-LI |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 82mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 1,6mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Dodaci | L-BOXX uložak za uređaj i punjač |
Na raspolaganju
23.459,70 RSD| Model | GKF 12V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 13.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ + čaura |
Na raspolaganju
40.084,00 RSD| Model | GKF 12V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 13.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | Ključ + čaura |
Na raspolaganju
30.760,40 RSD| Model | GKF 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 10.000 – 30.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Osnovni set pribora |
Na raspolaganju
35.566,30 RSD| Model | GKF 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 10.000 – 30.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Osnovni set + L-BOXX |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog