Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
50.600,00 RSD| Model | GKF 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 10.000 – 30.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Osnovni set + TE 600 komplet |
Na raspolaganju
35.237,40 RSD| Model | GKM 18V-50 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 136 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 4250 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list Standard for Steel 136×20 |
Na raspolaganju
36.686,10 RSD| Model | GKM 18V-50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 136 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 4250 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list za čelik |
Na raspolaganju
65.458,80 RSD| Model | GKM 18V-50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 136 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 4250 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list za čelik |
Na raspolaganju
33.498,30 RSD| Model | GKS 18V-57 G |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 3400 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list 165×20; adapter za usisivač |
Na raspolaganju
17.521,90 RSD| Model | GKS 12V-26 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 85 × 15 |
| Broj obrtaja (I/II) | 1.400 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 26,5 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list 165×20; adapter za usisivač |
Na raspolaganju
| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
33.744,70 RSD| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
42.225,70 RSD| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
37.716,80 RSD| Model | GKS 18V-57-2 GX |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik |
Na raspolaganju
60.190,90 RSD| Model | GKS 18V-57-2 GX |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; FSN 440 X vođica |
Na raspolaganju
41.710,90 RSD| Model | GKS 18V-57-2 GX |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog