Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
77.784,30 RSD| Model | GNH 18V-64-2 M |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Prečnik eksera [mm] | 1,6 mm |
| Dužina eksera [mm] | 32–64 mm |
| Tip eksera | Ekser (stisnuta glava) |
| Magacin ugao | 20° |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Kapacitet magacina | 105 kom. |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
| Model | GOP 12V-28 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 5.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,4 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× AIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
20.003,50 RSD| Model | GOP 12V-28 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 5.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,4 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× AIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
25.854,40 RSD| Model | GOP 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
40.126,90 RSD| Model | GOP 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Dodaci | PAIZ 32 EPC · ACZ 85 EB · ATZ 52 SC · AVZ 93 G + brusni listovi (G80/120/240) |
Na raspolaganju
| Model | GOP 18V-30 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 10.000 – 18.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,5 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GOP 18V-34 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
18.999,20 RSD| Model | GPB 18V-2 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija + AC 100–240 V |
| Izvori zvuka | FM, BT, AUX |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,5 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | AUX kabl, CR2032 baterija |
Na raspolaganju
22.859,10 RSD| Model | GPB 18V-2 SC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija + AC 100–240 V |
| Izvori zvuka | DAB+, FM, BT, AUX |
| Bluetooth | Ne |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,5 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | AUX kabl, CR2032 baterija |
Na raspolaganju
| Model | GPB 18V-3C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija (bez AC adaptera u pakovanju) |
| Izvori zvuka | FM, BT, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Bez dodataka |
Nema na lageru
39.397,60 RSD| Model | GPB 18V-5 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija + AC 100–240 V |
| Izvori zvuka | FM, BT, AUX, USB punjenje (do 2,1 A) |
| Bluetooth | Ne |
| Masa bez akumulatora [kg] | 8,8 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | 2× AA (LR6), AUX kabl |
Na raspolaganju
33.643,50 RSD| Model | GPB 18V-6 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V & 18 V |
| Tip | BT zvučnik |
| Napajanje | 12/18 V baterija (bez AC adaptera u pakovanju) |
| Izvori zvuka | BT, USB reprodukcija, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 5,2 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Bez dodataka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog