Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
65.315,80 RSD| Model | GPB 18VH-6 SRC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V & 18 V |
| Tip | Hibridni radio |
| Napajanje | 12/18 V baterija + AC 220–240 V; in-tool punjenje 12 V/18 V (2 A) |
| Izvori zvuka | DAB+, FM, BT, AUX, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 8,2 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Otvarač za flaše, 2× AAA (LR03), zaštitna folija ekrana |
Na raspolaganju
147.312,00 RSD| Model | GPT 18V-19 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 21 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 3 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 35 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 40 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Bez čeljusti |
Na raspolaganju
209.721,60 RSD| Model | GPT 18V-19 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 21 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 3 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 35 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 40 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Compact M15/M22/M28 |
Na raspolaganju
209.721,60 RSD| Model | GPT 18V-19 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 21 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 3 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 35 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 40 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Compact SV15/SV22/SV28 |
Na raspolaganju
209.721,60 RSD| Model | GPT 18V-19 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 21 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 3 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 35 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 40 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Compact U16/U20/U25 |
Na raspolaganju
209.721,60 RSD| Model | GPT 18V-19 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 21 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 3 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 35 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 40 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Standard TH16/TH20/TH26 |
Na raspolaganju
164.620,50 RSD| Model | GPT 18V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 34 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 5 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 54 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 110 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Bez čeljusti |
Na raspolaganju
226.741,90 RSD| Model | GPT 18V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 34 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 5 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 54 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 110 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Standard M15/M22/M28 |
Na raspolaganju
226.741,90 RSD| Model | GPT 18V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 34 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 5 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 54 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 110 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Standard SV15/SV22/SV28 |
Na raspolaganju
226.741,90 RSD| Model | GPT 18V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 34 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 5 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 54 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 110 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Standard U16/U20/U25 |
Na raspolaganju
226.741,90 RSD| Model | GPT 18V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | XL‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Maks. sila presovanja [kN] | 34 kN |
| Vremenski ciklus presovanja | 5 s |
| Metal maks. prečnik [mm] | 54 mm |
| Plastika maks. prečnik [mm] | 110 mm |
| Rotacija glave | 360 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Set čeljusti | Standard TH16/TH20/TH26 |
Na raspolaganju
20.380,80 RSD| Model | GRC 18V-60 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Broj obrtaja (I/II) | 400 min⁻¹ |
| Preporučene veličine | M5–M12 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,9 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog