Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
72.229,30 RSD| Model | GWS 18V-10 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 4.500 – 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; štitnik za sečenje; VC drška; brzostezna navrtka |
Na raspolaganju
21.859,20 RSD| Model | GWS 18V-11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 115 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
| Model | GWS 18V-11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
53.328,00 RSD| Model | GWS 18V-11 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
| Model | GWS 18V-11 PS |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
23.223,20 RSD| Model | GWS 18V-11 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
54.907,60 RSD| Model | GWS 18V-11 S |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
39.542,80 RSD| Model | GWS 18V-15 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka |
Na raspolaganju
41.710,90 RSD| Model | GWS 18V-15 PSC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.400 – 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; štitnik za sečenje; VC drška; brzostezna navrtka |
Na raspolaganju
42.875,80 RSD| Model | GWS 18V-15 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.400 – 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka |
Na raspolaganju
42.238,90 RSD| Model | GWS 18V-180 P |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.100 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 180 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; štitnik za sečenje; VC ručka (sa produž.); navrtka |
Na raspolaganju
18.209,40 RSD| Model | GWS 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 115 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; drška; ključ; navrtka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog