Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GPO 14-180 S |
|---|---|
| Nazivna ulazna snaga | 1400 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.500 min⁻¹ |
| Prečnik sunđera za poliranje | 180 mm |
| Navoj brusnog vretena | M14 |
Na raspolaganju
| Tip / serija | PRO Metal HSS-G (spiralne burgije za metal) |
|---|---|
| Standard / ugao vrha | DIN 338, 135° |
| Broj komada u setu | 19 kom. |
Na raspolaganju
| Tip | Phillips (PH2) |
|---|---|
| Dužina | 55 mm |
| Namena | za vibracione odvrtače i rotacione bušilice/odvrtače |
Nema na lageru
| Model | GBL 18V-750 |
|---|---|
| Tip alata | Akumulatorski duvač lišća |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Konfiguracija akumulatora | Bez baterije (solo) |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Maks. brzina vazduha | 198 km/h |
| Maks. protok vazduha | 780 m³/h |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,8 kg |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
Na raspolaganju
| Namena | Uklanjanje keramičkih pločica |
|---|---|
| Kompatibilnost | SDS plus udarne bušilice i čekići |
Na raspolaganju
| Tip | Brusni disk |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 115 × 6,0 × 22,23 mm |
Nema na lageru
| Opis paketa | Brzi punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 10 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 80 mm |
| Ukupna dužina | 120 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 11 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 89 mm |
| Ukupna dužina | 142 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 3 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 33 mm |
| Ukupna dužina | 61 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 4 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 43 mm |
| Ukupna dužina | 75 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 52 mm |
| Ukupna dužina | 86 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog