Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 11 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 89 mm |
| Ukupna dužina | 142 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 3 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 33 mm |
| Ukupna dužina | 61 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 4 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 43 mm |
| Ukupna dužina | 75 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 52 mm |
| Ukupna dužina | 86 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 57 mm |
| Ukupna dužina | 93 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 60 mm |
| Ukupna dužina | 100 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 9 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 80 mm |
| Ukupna dužina | 120 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 63/75 mm |
| Ukupna dužina | 109 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 8 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 75 mm |
| Ukupna dužina | 117 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 10 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 165 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6,5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 250 mm |
| Ukupna dužina | 315 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 50 mm |
| Ukupna dužina | 115 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog