Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 4.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 5.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 6.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 36 V |
| Kapacitet [Ah] | 6.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 6.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 6.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 8,0 Ah (alternativno pak.) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo turbo punjač |
|---|---|
| Napon punjenja akumulatora | 14,4 – 18 V |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 16 A |
| FlexTemp Charging | Bezbedno punjenje -10 °C do + 55 °C |
| Aktivno hlađenje | Baterija tokom punjenja ( ventilatori + senzor temp. ) |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
Na raspolaganju
Na raspolaganju

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog