Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Prečnik | 5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 52 mm |
| Ukupna dužina | 86 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 57 mm |
| Ukupna dužina | 93 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 75 mm |
| Ukupna dužina | 117 mm |
Na raspolaganju
15.288,90 RSD| Opis paketa | Turbo punjač 16 A (18 V, 1 slot) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 16A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Nema na lageru
21.249,80 RSD| Opis paketa | Turbo punjač 16 A sa BT nadzorom (18 V, 1 slot) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 16A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
15.068,90 RSD| Opis paketa | Univerzalni punjač 8 A (14,4–36 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4 –36 V |
| MAX Struja [A] | 8A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
| Opis paketa | USB-C set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | USB-C |
| Punjač / kabl u paketu | USB-C kabl |
| Pakovanje | Kofer za skladištenje |
| Set bitova | 8-delni |
| Držač produžnih bitova | Da |
Na raspolaganju
10.668,90 RSD| Opis paketa | Višenaponski punjač 8 A (14,4–18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| MAX Struja [A] | 8A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
11.392,70 RSD| Model | GLI 18V-800 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 800 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,5 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
27.982,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
85.528,30 RSD| Model | GSH 11 E |
|---|---|
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.500 W |
| Energija udarca [J] | 16,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 900–1.890 min⁻¹ |
| Pakovanje | Profi kofer |
| Dodaci | Pljosnato dleto 400 mm, tuba sa mazivom, dodatna drška, krpa |
Na raspolaganju
32.206,90 RSD| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog