Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
16.892,70 RSD| Model | GST 183-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 0–3.300 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 20mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
15.068,90 RSD| Opis paketa | Set 1× 2.0 Ah + 1× 4.0 Ah + punjač 4 A (12 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 + 4.0 Ah |
| Broj baterija | 1+1 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 12V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
15.983,00 RSD| Model | GLI 18V-1900 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.900 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,6 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
39.070,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
29.991,50 RSD| Model | GST 183-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 0–3.300 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 20mm |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
7.390,90 RSD| Opis paketa | Micro‑USB set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | Micro-USB |
| Punjač / kabl u paketu | Micro-USB kabl |
| Pakovanje | Profi kofer + kartonska kutija |
| Set bitova | Nema |
| Držač produžnih bitova | Ne |
Nema na lageru
32.338,90 RSD| Opis paketa | Set 2× 4.0 Ah + punjač 8 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | ProCORE |
| Model punjača | GAL 1880 CV |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
29.272,10 RSD| Model | GLI 18V-4000 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 4.000 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,0 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Nema na lageru
15.310,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
259.246,90 RSD| Model | GSH 27 VC |
|---|---|
| Držač alata | HEX 28 mm |
| Napon/Snaga [V/W] | 2.000 W |
| Energija udarca [J] | 62 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.000 min⁻¹ |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
40.760,50 RSD| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog