Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
23.223,20 RSD| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
48.826,80 RSD| Opis paketa | Set 2× 8.0 Ah + turbo punjač 16 A sa BT (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | ProCORE |
| Model punjača | GAL 18V‑160 C |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
13.726,90 RSD| Model | GLI 18V-1200 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.200 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,4 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
14.782,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija (varijanta B) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
42.133,30 RSD| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
45.480,60 RSD| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
24.198,90 RSD| Opis paketa | Set 2× 4.0 Ah + punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 18V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
20.563,40 RSD| Model | GLI 18V-2200 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 2.200 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,9 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
19.851,70 RSD| Model | GSB 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
12.459,70 RSD| Model | GSR 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
16.160,10 RSD| Model | GST 12V-70 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 1.500–2.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 18mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
28.598,90 RSD| Opis paketa | Set 2× 5.0 Ah + punjač 8 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 1880 CV |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog