Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
9.979,20 RSD| Model | GLI 12V-330 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 330 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,3 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
19.746,10 RSD| Model | GSB 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer + 23-delni set bitova |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
24.286,90 RSD| Model | GSR 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Torba |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
33.275,00 RSD| Model | GST 12V-70 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 1.500–2.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 18mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
8.201,60 RSD| Model | GLI 18V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4–18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 300 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,3 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
13.198,90 RSD| Model | GSB 185‑LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
19.008,00 RSD| Model | GSR 18V‑45 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
39.070,90 RSD| Model | GST 18V-155 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 800–3.800 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
14.628,90 RSD| Opis paketa | Set 2× 3.0 Ah + punjač 4 A (12 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 12V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
7.285,30 RSD| Model | GLI 12V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 300 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,15 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Nema na lageru
12.672,00 RSD| Model | GSB 18V‑45 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
19.429,30 RSD| Model | GSR 12V‑30 |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog