Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 8 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 165 mm |
Na raspolaganju
| Materijal testere | CARBIDE (CT) |
|---|---|
| Širina [mm] | 25 mm |
| Debljina [mm] | 1,1 mm |
Na raspolaganju
| Tip uređaja | Tester napona (dvopolni/kontaktni) |
|---|---|
| Opseg detekcije | Ispitivanje do 1000 V AC/DC |
| IP zaštita | IP65 |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-6 LS |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,2 kg |
| Zapremina | Posuda 6 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 24 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 90 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Posuda 6 l; mobilno čišćenje bez kabla |
Na raspolaganju
| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
| Model | GDR 120-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 100 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 2 brz.: 0–1.300 / 0–2.600 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.200 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GDR 120-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 100 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 2 brz.: 0–1.300 / 0–2.600 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.200 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
| Model | GKS 18V-68-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.225 – 5.775 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 69 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list testere za drvo Ø190×30; adapter za usisavanje prašine |
Na raspolaganju
| Model | GLI 18V-1500 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.500 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,4 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
| Model | GLM 25-23 |
|---|---|
| Merno područje (od–do) | 0,150 – 25,000 m |
| Tačnost merenja (tip.) | ± 2,0 mm |
| Merne jedinice | m/cm/mm/ft/inch/ft-inch |
Na raspolaganju
| Model | GLM 40 |
|---|---|
| Merno područje (od–do) | 0,150 – 40,000 m |
| Tačnost merenja (tip.) | ± 1,5 mm |
| Merne jedinice | m/cm, ft/inch |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog